Новини


Сортувати матеріали за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | алфавітом

Епископ УАПЦ осудил освящение российской военной техники митрополитом УПЦ
Сьогодні, 17:36 Україна Коментарів: 0
Управляющий Карпатской и Тернопольской епархиями УАПЦ обратился к украинцам с призывом сделать надлежащие выводы в связи с освящением 14 января митрополитом УПЦ (МП) Платоном (Удовенко) зенитно-ракетного комплекса оккупационных войск РФ в Крыму...


Сьогодні, 15:17 Україна Коментарів: 0

19 января в Кропивницком (бывший Кировоград) традиционные крещенские купания в источнике святого Даниила едва не закончились дракой из-за музыкальной инициативы церковнослужителей УПЦ (Московского Патриархата), сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на Zlatopil.com.ua.


Сьогодні, 14:35 Україна Коментарів: 0
Асоціація журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», яка об'єднує в основному християн, просить Національну Раду України з питань телебачення та радіомовлення ухвалити остаточне рішення, яке призведе до припинення виробництва і показу на території України програм «Битва екстрасенсів», «Слідство ведуть екстрасенси» та їм подібних, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на НХМ.

Сьогодні, 13:22 Україна Коментарів: 0
15 января в Симферополе в Культурно-просветительском центре «Файдалы илим» состоялся семинар для мусульманок «Откровенно об интимной жизни: как стать ближе своему мужу». Организатор семинара - Общественное объединение мусульманок Крыма «Буллюр» при Духовном управлении мусульман Крыма, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на ДУМК.

Сьогодні, 12:00 Україна Коментарів: 0
Незабаром поки єдиний при Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ садочок відчинить свої двері. Садок чекає на діток від трьох до шести років. Розрахована захоронка на 50 місць, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Сьогодні, 10:17 Україна Коментарів: 0
«Духовно-культурна спадщина Івана Вишенського та Паїсія Величковського: від України до Афону. Нові факти та джерела» - така назва лекції-презентації, яка відбудеться 24 січня у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського сторінку події у Фейсбуці.

Сьогодні, 09:15 Україна Коментарів: 0
У виправній колонії №141 м. Копичинці, що в Тернопільській області, нещодавно відбувся турнір з настільного тенісу між представниками адвентистської церкви та місцевими засудженими, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Сьогодні, 08:24 Україна Коментарів: 0
16 січня в залі засідань єпархіального управління відбулася зустріч єпископа Коломийського і Косівського Юліана, ієрарха УПЦ КП, із військовослужбовцями військової частини А 1267 17-го окремого батальйону РЕБ міста Коломиї Івано-Франківської області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Вчора, 17:52 Україна Коментарів: 0
19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові відбудеться традиційне загальноміське освячення води за участю священиків різних християнських конфесій, яке очолить цьогоріч Вірменська Апостольська Церква, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на dailylviv.com.

В Киеве состоится межцерковная молитва за единство христиан
Вчора, 16:33 Важливо, Україна Коментарів: 0
В столице Украины 23 января пройдет общая молитва за единство христиан с участием епископов, духовенства и мирян католических, православных и протестантских церквей...

Вчора, 15:26 Україна Коментарів: 0
15 января в киевском Исламском культурном центре состоялся допремьерный показ видеоролика, который иллюстрирует дружбу и взаимоуважение между последователями различных религий в Украине. Идея снять подобный сюжет возникла в свое время на заседаниях Неформальной группы межрелигиозного мира, созданной лишь в ноябре 2016 года, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на Альраид.

Вчора, 14:29 Україна Коментарів: 0
На початку цього року в Харківському центрі реінтеграції безхатченків відкрили нове відділення. Допомогу у створенні центру надали місцеві церкви, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Ukurier.gov.ua.

Вчора, 13:27 Україна Коментарів: 0
Председатель Синодального информационно-просветительского отдела УПЦ (МП) епископ Климент (Вечеря) заявил журналистам, что за последний год произошло тринадцать нападений  на храмы этой конфессии, при этом преступления остаются нераскрытыми, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на РАИ "Новости".

Останні коментарі