Огляд ЗМІ


Сортувати матеріали за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | алфавітом
Сьогодні, 12:40 Наталя Мостова Українські Коментарів: 0
Позивний Сергія Мороза – Фрост, бо так англійською перекладається його прізвище. Позивний дуже «холодний», але серце гаряче. Настільки, що здатне гоїти душі воїнів

Сьогодні, 11:40 о. Петро Балог Українські Коментарів: 0
Належить остерігатися спрощеного підходу до проблеми відмінності між католицьким і православним богословським вченням, окреслюючи спільні елементи правдами віри, натомість відмінні – притаманними даній традиції інтерпретаціями, теологічними поглядами...

Сьогодні, 10:40 Олена Павлюк Українські Коментарів: 0
Зі сторічним образом Божої Матері з оконської церкви отець Олександр Лановий пройшов не одну гарячу точку на Донбасі. До цієї ікони прикладалися з вірою сотні бійців. Хто молився і вклякав біля святині, той лишився живим у пеклі війни і повернувся додому після жорстоких боїв під Дебальцевим узимку 2015 року.

Сьогодні, 09:40 Александр Голубов Українські Коментарів: 0
Что это значит для церкви на оккупированных территориях? Об этом говорим с Архиепископом Черниговским и Нежинским, спикером Киевской патриархии – Евстратием Зорей и религиоведом – Виталием Хромцом.

Вчора, 11:40 Анна Скороспєлова Українські Коментарів: 0
Священик парафії святого Йосифа Обручника у місті Енергодар, що в Запорізькій області, привертає до себе увагу одразу – він переміщується містом на велосипеді, надає апаратуру для проведення дитячих заходів і добре знається на гаджетах. Отця Олександра Варницького знає кожен учасник АТО чи вимушений переселець, який проживає в Енергодарі.

Вчора, 10:20 Українські Коментарів: 0
Перед вами шестой, но отнюдь не последний эпизод саги FrolovLeaks. Для тех, кто столкнулся с сагой впервые, рекомендуем ознакомиться с предыдущими частями в разделе HacktivismПолный дамп переписки Кирилла Фролова будет выложен в последнем эпизоде саги FrolovLeaks и будет доступен для более детального изучения всем желающим. Исходный архив EML-писем, на основе которых подготовлен данный эпизод, можно скачать уже сейчас.

17 01 2017 єпископ Борис Ґудзяк Українські Коментарів: 0
Наш календар є питанням ідентичності, тому деякі спільноти його так міцно тримаються.

17 01 2017 о. Петро Балог Українські Коментарів: 0
Постаті трьох «мудреців зі Сходу», а також «зірки», яка їх привела до народженого Ісуса Христа, стали вже звичними в описі Народження Спасителя. Проте, пише про них лише один з чотирьох Євангелістів, а саме Матей (Мт 2, 1-12), решта ж Євангелістів мовчить про цю подію.

17 01 2017 Денис Тимошенко, Дар'я Куренная Українські Коментарів: 0
О том, какова роль церкви в военном конфликте, с предстоятелем Украинской православной церкви Киевского патриархата говорили в студии Радио Донбасс.Реалии.

16 01 2017 Лариса Світлярська Українські Коментарів: 3
Протистояння міської влади Франківська та Української православної церкви (Московського патріархату) щодо храму на Чорновола відоме далеко за межами Прикарпаття. А все тому, що лежить воно не лише в площині місцевих комунальних проблем.

16 01 2017 Богдана Костюк Українські Коментарів: 0
Ім’я цього священнослужителя стало відомим широкому загалу влітку 2014 року, коли отець Сергій заявив про вихід з УПЦ Московського патріархату і перехід під юрисдикцію Київського патріархату. Пізніше він служив капеланом у 30-й бригаді Збройних сил України, а нині опікується питаннями соціального служіння церкви.

16 01 2017 о. Богдан Огульчанський Українські Коментарів: 0
Роздуми над текстом філософа С. Дацюка «Що робити з моральними уродами?» за 13.12.16

13 01 2017 Соня Кошкина, Олег Базар Українські Коментарів: 1
Мы обсудили с нашим собеседником то, как олигархи влияют на церковь, какова сейчас роль Москвы в жизни УПЦ, что такое «вип-обслуживание» в церкви и почему быть богатым тут не так уж выгодно, о том, какую роль в Церкви играют Вадим Новинский, Петр Порошенко и Андрей Деркач, а также почему нынешний глава УПЦ митрополит Онуфрий – человек «который умеет молиться, но не умеет делать политику» …

13 01 2017 Українські Коментарів: 0
Среди целого сонма местных священнослужителей УПЦ МП с вполне понятными взглядами, наше внимание привлекла персона настоятеля Свято-Тихвинского храма города Лисичанска протоиерея Андрея Павленко.

Останні коментарі