Огляд ЗМІ


Сортувати матеріали за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | алфавітом
Сьогодні, 10:40 Николай Митрохин Закордонні Коментарів: 0
Тем временем стоящая за ним и кажущаяся единой громада церкви начинает рассыпаться. И дело тут даже не в дрейфе Украинской православной церкви от Москвы, сколько в усиливающемся процессе разложения РПЦ в самой России. Надежды, которые возлагались первоначально на патриарха "церковным народом", давно уже утрачены.

Сьогодні, 09:40 Анатолій Бабинський Закордонні Коментарів: 0
Однією з головних інтриг минулорічної зустрічі Папи Франціска і Патріарха Московського Кирила в Гавані було те, чи це є «максимум», на що спроможні обидві сторони, чи все ж таки «мінімум».

Вчора, 11:40 Галина Юзефович Закордонні Коментарів: 0
В середине февраля в «Редакции Елены Шубиной» вышла книга писателя Захара Прилепина «Взвод. Офицеры и ополченцы русской литературы», выпущенная в партнерстве с Российским военно-историческим обществом (его председатель — министр культуры Владимир Мединский).

Вчора, 10:40 Українські Коментарів: 0
Как видит жизнь своей епархии правящий архиерей? Какие задачи ставит? Какие перемены в церковной жизни ждут нас в следующие десять лет?

Вчора, 09:40 Сергей Ковальченко Закордонні Коментарів: 0
Судьба Исаакиевского собора решилась в пятницу 17 февраля 2017 года около четырех часов дня. Государственные информационные агентства, почти синхронно сообщили стране – Владимир Путин не согласовывал передачу Исаакиевского собора РПЦ, а опрос петербуржцев, сделанный для администрации президента, показал – две трети горожан не довольны тем, что власти с ними не считаются.

21 02 2017 Сергей Чапнин Закордонні Коментарів: 0
Сергей Чапнин о том, почему языком общения между РПЦ и обществом все чаще становится язык вражды

21 02 2017 о. Петро Балог Українські Коментарів: 0
Справа «мови» завжди делікатна і складна. Не лише в Літургії, але і в суспільстві, як бачимо хоча б на прикладі нашої країни. Щодо Літургії, то тут ще додається питання «традиції». Проте, часто «традиціоналісти» забувають про суттєвий прикметник, який має окреслювати цю традицію, а саме «жива».

21 02 2017 Олександр Андрущенко Українські Коментарів: 0
... в то время, как, за спиной легитимного Предстоятеля, происходило все, описанное выше, старейший член Священного Синода УПЦ, несмотря на свое прямое участие в этих интригах, произносил пламенные и позитивные речи, в адрес болеющего Блаженнейшего.

20 02 2017 Наталя Мостова Українські Коментарів: 0
Командир, що не боявся смерті, знав напам’ять Біблію і часто читав її для вояків. Вважав їх своїми дітьми.

20 02 2017 Сергей Чапнин Закордонні Коментарів: 0
Ровно год прошел с первой в истории встречи папы римского Франциска с патриархом московским и всея Руси Кириллом. Ее воспринимали как прорыв, как важный шаг в преодолении «тысячелетнего раскола в христианстве» и смелый либеральный жест со стороны РПЦ. Оправдались ли эти ожидания?


20 02 2017 Павло Павленко Українські Коментарів: 1
Ватикан упродовж усієї своєї історії завжди діяв, керуючись власними геополітичними інтересами, при цьому, задля досягнення мети, міг нехтувати інтересами й окремих держав, і підпорядкованих йому церков. У випадку з Україною, Святий Престол нехтує її інтересами в угоду “вищої” мети — просуванню католицизму на Схід “канонічною територією” Московського Патріархату — окупованою, неокупованою — для нього немає різниці.

17 02 2017 Дмитро Горєвой Українські Коментарів: 0
В середу, 8 лютого, в столиці пройшов міжнародний семінар, присвячений тематиці зміни юрисдикції Київської митрополії на підпорядкування її Московському Патріархатові. До дискусії були запрошені відомі іноземні та вітчизняні науковці, державні службовці та столична інтелігенція.

17 02 2017 Лілія Зінченко, Олена Демченко Українські Коментарів: 1

Директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури Андрій Юраш розповів «Детектору медіа» про причини зростання мовної ворожнечі в українському суспільстві та офіційній риториці церковних діячів, а також про брак об’єктивного й системного висвітлення українськими журналістами релігійної та етнічної тематик


Останні коментарі