13 01 2021 Поль Ладосьє Огляд ЗМІ, Українські
У цьому есе досліджуються різні погляди на нехристиянські релігії у православній думці від ранніх Отців до сучасних днів. Серед сучасних православних богословів Георгій Ходр та Анастасій Яннулатос демонструють інклюзивний або толерантний підхід до різноманіття релігій, і слідують у цьому за Юстином Мучеником та іншими ранніми Отцями. Тоді як Серафим Роуз представляє ексклюзивну або нетолерантну позицію, яка була характерна для Тертулліана. Погляди Филипа Шеррарда можна описати як релігійний плюралізм, тоді як погляди Льва Жиллє близькі до порівняльного богослов’я. Хоча офіційних православних документів про ставлення до різноманіття релігій не існує, православна думка після Другої Світової війни сходиться навколо ідей інклюзивності та порівняльного богослов’я і вважає, що нехристиянські релігії таємничо «включені» у місію Христа та у місію Святого Духа у світі, а послідовники цих релігій можуть досягти спасіння у християнському розумінні.
dutchak1 написал:
Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.
Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.
Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.