Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

Книжки
Мовний портрет Івана Пулюя

12 04 2018 Нові надходження, Книжки

Мовний портрет Івана Пулюя

Перед Вами книжка про мовно-політичний світогляд та мовну практику видатного науковця-фізика та перекладача Біблії українською мовою Івана Пулюя (1845–1918), написана на основі нещодавно виданих листів і публіцистики мислителя.

Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви

1 02 2018 Нові надходження, Книжки

Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви

Видання цієї книжки українською має на меті сприяти різним християнським традиціям в Україні краще усвідомити, що означає бути Церквою, і знаходити краще порозуміння із християнами інших традицій.

Метаэкклезиология: Хроники церковного сознания

11 07 2016 Нові надходження, Книжки

Метаэкклезиология: Хроники церковного сознания

Книга содержит систематическое описание теорий о Церкви, начиная с апостольских времен и поздней Античности и заканчивая нашими днями. В ней предпринята попытка определить, что в Церкви является неизменным, а что претерпевало изменения в зависимости от времени и места.

Метафізика Донецька

4 07 2016 Нові надходження, Книжки

Метафізика Донецька

Автори статей - вчені, письменники, журналісти, молоді науковці - намагалися через власні локальні осягнення поділитися досвідом входження в прихований вимір культурної онтології Донецька...

Моральність капіталізму

3 10 2014 Нові надходження, Книжки

Моральність капіталізму

Під обкладинкою книги її автор Том Палмер зібрав найкращі есе, пов'язані з моральністю капіталізму, «…вони не обмежуються сферою абстрактної моральної філософії, але стосуються також економіки, логіки, історії, літератури й інших дисциплін», – говориться в передмові до видання.

Мужество быть

8 04 2014 Нові надходження, Книжки

Мужество быть

Книга «Мужність бути» Пауля Тілліха, одного з найглибших християнських мислителів ХХ століття, ставить найважливіше питання сучасної культури: що дає силу людині жити перед обличчям катастроф і потрясінь, які спіткали людину в останнє сторіччя? В

Майбутнє богослов’я в Україні

17 07 2013 Нові надходження, Книжки

Майбутнє богослов’я в Україні

Видання містить доповіді, представлені на Всеукраїнській конференції «Майбутнє богослов’я в Україні», що працювала 19-20 листопада 2009 року в Інституті релігійних наук Св. Томи Аквінського у Києві. У конференції узяли участь представники конфесійних та світських вищих навчальних закладів України. В доповідях обговорюється широкий спектр проблем, пов’язаних з сучасним станом та перспективами розвитку богослов’я та богословських навчальних закладів в Україні. 

Молитвы русских поэтов. XI-XIX. Антология

16 08 2012 Нові надходження, Книжки

Молитвы русских поэтов. XI-XIX. Антология

В антологии впервые представлены молитвы и молитвенные стихи русских и русьских поэтов с XI по XIX век - от митрополита Илариона, Феодосия Печерского, Владимира Мономаха, Максима Грека, Ивана Грозного до Ломоносова, Державина, Пушкина, Лермонтова, Алексея Толстого, К.Р. (Константина Романова). Молитвенная летопись иллюстрирована уникальными гравюрами и портретами. Антология вышла по благословлению Патриарха Московского и всея Руси Кирилла.

Места, изменившие человечество

16 08 2012 Нові надходження, Книжки

Места, изменившие человечество

Это великолепно иллюстрированное издание дарит возможность осуществить путешествие по самым почитаемым сакральным местам, находящимся в самых удаленных уголках нашей планеты. Книга написана известным путешественником, фотографом и антропологом Мартином Грэем и проиллюстрирована его собственными фотографиями, которые сделаны во время его путешествий по священным местам. Издание поможет читателю открыть необычную красоту древних храмов и святилищ, пирамид и кромлехов, соборов и мечетей, священных озер и гор Европы, Азии, Африки и Америки. Каменные исполины острова Пасхи, великие пирамиды Египта, грандиозный храмовый комплекс Ангкора, Белые Пески Нью-Мексико - автор хочет понять все эти чудеса нашего мира.

Мы спасаемся Его жизнью

1 03 2012 Нові надходження, Книжки

Мы спасаемся Его жизнью

Священик Анатолій Жураковський (1898–1937) – новомученик, сповідник віри, богослов, духовний письменник – один із найвизначніших свідків віри в XX столітті, чиї життя і спадщина маловідомі, але залишаються актуальними в усі часи.

Московия. Легенды и мифы

9 02 2012 Нові надходження, Книжки

Московия. Легенды и мифы

Вы уверены, что знаете историю России? И можете точно сказать, сколько лет этому государству? Алексей Бычков утверждает, что многое, принятое в официальной исторической науке за истину, не является таковой. Автор, опираясь на летописи, документы, архивные записи и свидетельства современников, делает попытку разобраться в том, что же в действительности происходило на территории России с древнейших времен до XVII века.
Как появилась Россия? Как складывалась русская нация? Когда возникло православие на Руси? Ответы на все эти вопросы вы найдете в "Московии"...
Вы уверены, что знаете историю России? И можете точно сказать, сколько лет этому государству? Алексей Бычков утверждает, что многое, принятое в официальной исторической науке за истину, не является таковой. Автор, опираясь на летописи, документы, архивные записи и свидетельства современников, делает попытку разобраться в том, что же в действительности происходило на территории России с древнейших времен до XVII века.Как появилась Россия? Как складывалась русская нация? Когда возникло православие на Руси? Ответы на все эти вопросы вы найдете в "Московии"...

Марек П., Бурега В., Данилець Ю. Архієпископ Савватій

9 02 2012 Нові надходження, Книжки

Марек П., Бурега В., Данилець Ю. Архієпископ Савватій

Монографія  є першою спробою систематичного викладу життєвого шляху архієпископа Празького та всієї Чехословаччини Савватія (1880-1959).
Майбутній архієпископ Савватій (Антонін Врабець) в 1900 році після отримання середньої освіти в Празі відправився в Росію, де закінчив Уфимську духовну семінарію та Київську духовну академію. З 1907 по 1920 рік він мешкав на Волині, а в 1921 році повернувся в Прагу. На початку 1923 року в Константинополі відбулася його єпископська хіротонія. Патріарх Мелетій (Метаксакис) возвів його в архієпископа і створив Архієпископію для всієї Чехословацької республіки. Однак незабаром розгорілася суперечка про юрисдикції між Константинопольською й Сербською Православними Церквами, з якої переможницею вийшла Сербська Церква. Проте до кінця життя архієпископ Саватій зберігав канонічну підпорядкованість Константинопольській Церкві.
Під час  Другої світової війни він був  арештований німецькими нацистами  й відправлений у концтабір Дахау  за те, що хрестив празьких євреїв. Після  повернення з табору (в 1945 році) намагався  перейти в юрисдикцію Московського Патріархату, однак своєї мети не досяг. Кінець свого життя він провів у самоті. Похований архієпископ Савватій на Ольшанському цвинтарі в Празі.
У книзі  на підставі документів з архівів  Чехії, Росії, України, Франції висвітлюється  життєвий шлях архієпископа Савватія. Вперше вводяться в науковий обіг відомості про його навчання в семінарії та академії, пастирське служіння на Волині. У додатку до монографії подано 20 архівних документів, більшість із яких раніше не були відомі дослідникам.
Видання випущене філософським факультетом  Оломоуцького університету імені Ф. Палацького завдяки фінансовій підтримці Міністерства освіти, молоді й фізичної культури Чеської республіки. Рецензентами видання виступили професор Милош Трапл і професор Їржи Гануш.
Монографія  є першою спробою систематичного викладу життєвого шляху архієпископа Празького та всієї Чехословаччини Савватія (1880-1959).Майбутній архієпископ Савватій (Антонін Врабець) в 1900 році після отримання середньої освіти в Празі відправився в Росію, де закінчив Уфимську духовну семінарію та Київську духовну академію. З 1907 по 1920 рік він мешкав на Волині, а в 1921 році повернувся в Прагу. На початку 1923 року в Константинополі відбулася його єпископська хіротонія. Патріарх Мелетій (Метаксакис) возвів його в архієпископа і створив Архієпископію для всієї Чехословацької республіки. Однак незабаром розгорілася суперечка про юрисдикції між Константинопольською й Сербською Православними Церквами, з якої переможницею вийшла Сербська Церква. Проте до кінця життя архієпископ Саватій зберігав канонічну підпорядкованість Константинопольській Церкві.Під час  Другої світової війни він був  арештований німецькими нацистами  й відправлений у концтабір Дахау  за те, що хрестив празьких євреїв. Після  повернення з табору (в 1945 році) намагався  перейти в юрисдикцію Московського Патріархату, однак своєї мети не досяг. Кінець свого життя він провів у самоті. Похований архієпископ Савватій на Ольшанському цвинтарі в Празі.У книзі  на підставі документів з архівів  Чехії, Росії, України, Франції висвітлюється  життєвий шлях архієпископа Савватія. Вперше вводяться в науковий обіг відомості про його навчання в семінарії та академії, пастирське служіння на Волині. У додатку до монографії подано 20 архівних документів, більшість із яких раніше не були відомі дослідникам.Видання випущене філософським факультетом  Оломоуцького університету імені Ф. Палацького завдяки фінансовій підтримці Міністерства освіти, молоді й фізичної культури Чеської республіки. Рецензентами видання виступили професор Милош Трапл і професор Їржи Гануш.

Моральные размышления

9 02 2012 Нові надходження, Книжки

Моральные размышления

Марк Туллий Цицерон - выдающийся римский юрист и государственный деятель, избирался консулом, был провозглашен сенатом отцом отечества, а воинами вверенной ему провинции - императором. Однако в памяти потомков он остался прежде всего как замечательный оратор и ученый-просветитель. В книге собраны не потерявшие актуальности философские трактаты Цицерона: "О старости", "О дружбе" и "Об обязанностях". Автор убедительно доказывает, что истинная философия укрепляет дружбу, способствует нравственному совершенствованию, а также наполняет новым смыслом неизбежные тяготы жизни: старость, боль утрат, потерю близких и ожидание собственной кончины

Московский очаг милосердия

9 02 2012 Нові надходження, Книжки

Московский очаг милосердия

В книге "Московский очаг милосердия. Святой доктор Гааз" авторы вновь обращаются к теме духовности и нравственности, к людям, чья жизнь является образцом служения обществу и отмечена стремлением творить добро. 
Москва во все времена была средоточием духовной и нравственной культуры. Исстари древнюю столицу называли "всероссийской богадельней". Необходимость благотворительности диктовалась спецификой города: наплывом странников, нищих, бедного люда, приезжающего на заработки, беспризорников, больных. Не случайно именно в Москве появился один из первых опытов частной благотворительности - Федор Михайлович Ртищев, государственный деятель, постельничий царя Алексея Михайловича, открыл "особый дом, устроенный им на свой счет, где больных лечили". 
В летописи московской благотворительности много славных имен - Николай Александрович Найденов, Дмитрий Михайлович Голицын, Николай Александрович Алексеев, братья Петр, Александр и Василий Алексеевичи Бахрушины, великая княгиня Елизавета Федоровна, Варвара Алексеевна Морозова и другие. Памятниками славным делам благотворителей XIX - начала XX века стали возведенные ими больницы, учебные заведения, библиотеки и многие другие учреждения, созданные для блага людей. Однако имя выдающегося врача-филантропа Федора Петровича Гааза стоит в особом ряду. Большую часть своей жизни "святой доктор" посвятил благотворительной деятельности и милосердию, служению простому русскому народу и, в частности, самым уязвимым, самым незащищенным слоям общества - осужденным и ссыльным каторжникам.
В книге "Московский очаг милосердия. Святой доктор Гааз" авторы вновь обращаются к теме духовности и нравственности, к людям, чья жизнь является образцом служения обществу и отмечена стремлением творить добро. Москва во все времена была средоточием духовной и нравственной культуры. Исстари древнюю столицу называли "всероссийской богадельней". Необходимость благотворительности диктовалась спецификой города: наплывом странников, нищих, бедного люда, приезжающего на заработки, беспризорников, больных. Не случайно именно в Москве появился один из первых опытов частной благотворительности - Федор Михайлович Ртищев, государственный деятель, постельничий царя Алексея Михайловича, открыл "особый дом, устроенный им на свой счет, где больных лечили". В летописи московской благотворительности много славных имен - Николай Александрович Найденов, Дмитрий Михайлович Голицын, Николай Александрович Алексеев, братья Петр, Александр и Василий Алексеевичи Бахрушины, великая княгиня Елизавета Федоровна, Варвара Алексеевна Морозова и другие. Памятниками славным делам благотворителей XIX - начала XX века стали возведенные ими больницы, учебные заведения, библиотеки и многие другие учреждения, созданные для блага людей. Однако имя выдающегося врача-филантропа Федора Петровича Гааза стоит в особом ряду. Большую часть своей жизни "святой доктор" посвятил благотворительной деятельности и милосердию, служению простому русскому народу и, в частности, самым уязвимым, самым незащищенным слоям общества - осужденным и ссыльным каторжникам.

Метерлинк М. Мудрость и судьба

9 02 2012 Нові надходження, Книжки

Метерлинк М. Мудрость и судьба

Представляем вашему вниманию издание книги бельгийского поэта и драматурга Мориса Метерлинка. Философский шедевр великого фламандца "Мудрость и судьба" полон глубоких размышлений о смысле жизни, о том, как стать человеку творцом собственного счастья, о том, как посреди житейских бурь и треволнений прийти к осознанию красоты и величия нашего ежедневного земного существования.

Матутите К. Постижение человека

8 02 2012 Нові надходження, Книжки

Матутите К. Постижение человека

Постижение человека в данной книге рассматривается как основа гуманитарного знания. Раскрывая отличие этого типа знания от других, автор приходит к выводу, что именно философское истолкование человека глубже всего выявляет специфику современной гуманитаристики. Одним из значительных явлений современной философии является антропологический ренессанс. В монографии раскрываются общие признаки этого процесса: обостренный интерес к человеку, возрождение антропоцентрических по своему характеру вариантов исследовательской мысли, выработка новых путей философского постижения человека. Предназначена для преподавателей, научных работников и студентов психологических и философских специальностей.

Мичио Каку. Об устройстве мироздания

8 02 2012 Нові надходження, Книжки

Мичио Каку. Об устройстве мироздания

Эта книга, конечно же, не развлекательное чтение. Это то, что называется "интеллектуальный бестселлер". Чем, собственно, занимается современная физика? Какова нынешняя модель Вселенной? Как понимать "многомерность" пространства и времени? Что такое параллельные миры? Насколько эти понятия как объект исследования науки отличаются от религиозно-эзотерических идей? Автор этой книги Мичио Каку - авторитетный ученый-физик. Поэтому в "Параллельных мирах" вы не найдете помпезной "псевдонауки". Мичио Каку - опытный литератор. Он умеет писать просто. И в этой книге вы не найдете сложных математических формул. Наконец, Мичио Каку - японец, воспитывавшийся в буддийской религии. И он умеет передать читателю свое чисто восточное спокойное восхищение совершенством нашего огромного Мироздания.

Мельник В.И. Гончаров и православие. Духовный мир писателя

8 02 2012 Нові надходження, Книжки

Мельник В.И. Гончаров и православие. Духовный мир писателя

Личность и творчество великого русского писателя И.А. Гончарова впервые рассматриваются с христианской точки зрения. Установлено, что писатель находился в церковной ограде от первого до последнего дня своей жизни, а в его романах разлит свет Евангелия. Романная трилогия Гончарова показывает духовное восхождение героя: от АДуева в «Обыкновенной истории» до РАЙского в «Обрыве». Книга доказательно ставит имя Гончарова в ряд христианских русских писателей: от Н.В. Гоголя до А.С. Хомякова и Ф.М. Достоевского. При этом Гончаров шел своим путем, предвосхищая поиски христианской философии Серебряного века.

Марек Павел [Marek Pavel], Бурега Володимир [Bureha Volodymyr]. Православні в Чехословаччині у 1918-1953 рр.: Нарис історії Православної Церкви в Чеських землях, Словаччині та Підкарпатській Русі

8 02 2012 Нові надходження, Книжки

Марек Павел [Marek Pavel], Бурега Володимир [Bureha Volodymyr]. Православні в Чехословаччині у 1918-1953 рр.: Нарис історії Православної Церкви в Чеських землях, Словаччині та Підкарпатській Русі

Вказане видання є спробою подати цілісний погляд на історію православної Церкви в Чехії, Моравії, Словаччині та Підкарпатській Русі (Закарпатській Україні) з кінця ХІХ до 50-х років ХХ століття. Головну увагу автори приділяють складному процесу формування організаційних структур православної Церкви у Чехословацькій республіці в період між двома світовими війнами. Головною проблемою у вказаний період була гостра полеміка між представниками Константинопольського та Сербського патріархатів щодо канонічної юрисдикції на вказаних територіях.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.



Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4